Fasady / Elewacje

 

 

     Firma RODEX jest wykonawcą elewacji z płyt ALUCOBOND oraz innych okładzin ściennych. ALUCOBOND jest materiałem kompozytowym składającym się z dwóch warstw aluminium wypełnionych rdzeniem polietylenowym lub mineralnym. 
 
     Jego odporność ogniowa odpowiada normom międzynarodowym dopuszczającym materiał do stosowania w budownictwie bez większych ograniczeń. Jest on materiałem „czystym” ekologicznie, a wszystkie jego składniki mogą zostać ponownie przetworzone.
 
     W chwili obecnej wykonujemy również elewacje z płyt kompozytowych typu TRESPA, FORMICA, EXTERIOR itp.

 

Bazując na profilach aluminiowych firmy ALUPROF, renomowanego producenta i naszego wieloletniego partnera oferujemy kompleksowe rozwiązania fasadowe w systemach:

 

 

MB-SR50HI system ściany osłonowej o podwyższonej izolacji termicznej...   MB-SR50 system przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych - płaskich typu zawieszanego i wypełniającego...
  MB-SR50 A system nakładkowy, umożliwiający połączenie materiałów konstrukcyjnych o różnych właściwościach materiałowych, innych od wewnątrz i innych na zewnątrz pomieszczenia...  

MB-SR50 EFEKT

system przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych typu zawieszanego i wypełniającego...

 

 


MB-SR50 Okno połaciowe

Okna tego typu przeznaczone są do montażu na dachach o kącie nachylenia od 10° do 40°...