Kolejna nagroda za realizację obiektu „Wyspa Wisła”!


Firma RODEX po raz kolejny zdobyła nagrodę główną za realizację obiektu rekreacyjno-wypoczynkowego „Wyspa Wisła” w Stężycy. Tym razem otrzymaliśmy „Kryształową cegłę” w konkursie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin.

Konkurs jest zdecydowanie największym, najbardziej reprezentatywnym i najszerszym przeglądem inwestycji budowlanych w przygranicznych regionach po obu stronach wschodniej granicy UE i na stałe wpisał się do kalendarza znaczących wydarzeń.

„Wyspa Wisła” to nowoczesny kompleks rekreacyjny, który powstał przy udziale funduszy unijnych. Zagospodarowano ok. 30 ha starorzecza Wisły. Powstała m.in. piaszczysta plaża, wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Wykonano mosty z podświetleniem, ścieżki rowerowe i spacerowe a także górki saneczkowe.

W głównym budynku znajdują się trzy wielofunkcyjne sale konferencyjne oraz restauracja z tarasem o powierzchni ponad tysiąc mkw. Obiekt posiada także amfiteatr z zadaszoną sceną, w którym zmieści się 3 tys. widzów.


 [ powrót ]